Acetyl tetrapeptidas- 5

Keturių amino rūgščių peptidas, kuris gali slopinti glikaciją, sumažinti maišelius ir tamsius ratilus apie akis, pagerinti odos elastingumą bei glotnumą.

Peptidai – tai baltymų fragmentai sudaryti iš amino rūgščių junginių ir sujungti peptidinėmis jungtimis. Peptidai žmogaus organizme dalyvauja beveik visuose biologiniuose procesuose, o odoje užtikrina maitinamųjų medžiagų perdavimą odos ląstelėms ir stimuliuoja natūralius odos gyvybinius procesus. Oda gauna reikiamą kiekį deguonies, mineralų, vitaminų ir drėgmės, skatinama audinių regeneracija ir detoksikacija. Todėl sumažėja ne tik raukšlės, bet ir paburkimai bei tamsūs ratilai po akimis.

Peptidai turi optimalų dydį todėl lengvai patenka į giliuosius odos sluoksnius ir padeda atkurti elastiną ir kolageną. Kosmetikoje naudojami peptidai yra saugūs. Natūralūs peptidai gaunami kontroliuojamos hidrolizės pagalba, pavyzdžiui iš sojos pupelių ir pieno, todėl jų sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų ir toksinų.

Yra oligopeptidai, polipeptidai ir makropeptidai. Kosmetikos gamybos dėmesio centre yra oligopeptidai. Tai gana trumpos amino rūgščių grandinės susidedančios iš iki 10 – ies amino rūgščių jungčių. Tetrapeptidas yra oligopeptidas – jį sudaro keturios amino rūgštys, sujungtos peptidiniais ryšiais. Tetrapeptidas acetyl tetrapeptide-5 lėtina glikacijos procesą ir skatina kolageno skaidulų sintezę.

Piktnaudžiaujant cukrumi gliukozės kiekis kraujyje gali būti pastoviai padidėjęs, todėl, biocheminio proceso metu, laisvos cukraus molekulės prisijungtia prie baltymų molekulių ir jas deformuoja. Tai vadinama glikacija. Susidarę junginiai AGE (galutiniai glikacijos produktai) kaupiasi jungiamojo audinio kolageno skaidulose ir jas pažeidžia, todėl jungiamasis audinys praranda formą ir elastingumą. Glikacijos metu baltymas yra žalojamas, todėl sumažėja baltymų stabilumas ir funkcionalumas, tai padidina laisvųjų radikalų kiekį net 50 kartų taip pat suaktyvina uždegiminius procesus, sukelia greitesnį odos senėjimą.

Acetyl tetrapeptidas-5 veiksmingai slopina uždegiminius procesus ir neigiamą poveikį odos ląstelėms, kurį sukelia glikacijos procesas, sustiprina odos apsaugines funkcijas, intensyviai drėkina ir didina odos elastingumą. Šalina patinimus ir tamsius ratilus.

Acetyl tetrapeptidas-5 Oro di Spello produktuose

-20%
19.98 su PVM

Rekomenduojami produktai

-20%
NAUJIENA!
-20%
NAUJIENA!
Neturime
4.68 su PVM
NAUJIENA!
-20%
19.90 su PVM
-20%
19.98 su PVM
-20%
Neturime
25.64 su PVM