Itališko grožio istorija

Įsivaizduokite šiltą, ramų vasaros vakarą, nuo lengvo vėjelio vos judančius šimtamečių alyvmedžių lapus, rozmarinų, levandų kvapą ir cikadų griežimą……..

Tai neužmirštamas įspūdis iš Umbrijos, kaimiško Italijos regiono, nutolusio nuo didelių pramonės centrų. Šioje idilėje išgaunamas Oro di Spello siela – aukso spalvos, ekologiškas ir ypač tyras alyvuogių aliejus. Oro di Spello aliejus gaminamas Frelloio di Spello Uccd kompanijos, iš būdingiausios Umbrijai moraiolo alyvmedžių veislės, sudarančios maždaug devyniasdešimt procentų istorinio alyvuogių paveldo tarp Asyžiaus ir Spoleto, iki pat Terni, žymaus savo kriokliais. Šios veislės alyvuogių rūgštinė sudėtis optimali, didelis polifenolių kiekis, oleino rūgšties koncentracija siekia septyniasdešimt penkis procentus.
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad alyvuogių aliejaus sudėtyje esantys natūralūs riebalai labai panašūs į odos riebalus, todėl jis geriausiai atitinka odos lipidų sluoksnį. Šių alyvuogių aliejus minkštindamas ir drėkindamas, gali žymiai sulėtinti odos senėjimą.
Pasaulyje, kuriame vis daugiau marketingo genijų sukurtų istorijų apie stebuklingas, tačiau kaitrios saulės, gaivinančio lietaus ir žmonių meilės nemačiusias kosmetikos sudedamąsias dalis, mes radome kai ką tikro ir veiksmingo. Umbrija – neužteršta ir reto grožio. Dėl ypatingo klimato ir dirvožemio, kuriame gausu akmenų ir raudonos derlingos žemės, gamta augina daugybę augalų rūšių. Oro di Spello kosmetikoje naudojamos gėlės ir vaisiai, kuriuose gausu polifenolių, tikrų natūralių antioksidantų – natūralios ir ekologiškos priemonės grožiui atskleisti ir išlaikyti. Produktai gaminami naudojant pažangiausias technologijas, atliekami griežti kokybės bandymai. Visi Oro di Spello produktai yra dermatologiškai patikrinti.
Oro di Spello tai unikali ekologiška kosmetikos linija, nuolat praturtinama naujais produktais. Brangūs, patys natūraliausi ir gryniausi ingredientai. Oro di Spello nėra tik dar vienas verslo projektas, tai dalelė atradimo, kuriuo norime pasidalinti.

kodėl Oro di Spello?